|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 08:17
|
|
Bus 36
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Kongelundsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Østermarievej (Tårnbyvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Saltværksvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Skøjtevej (Amager Strandvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
|