|
Fredensborg St.
|
|
|
Kl. 18:41
|
|
Bus 365R
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Asminderød, Båstrupvej (Benediktevej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Højvangen (Kongevejen)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Tulstruplund (Kongevejen)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Lille Ebbekøb (Kongevejen)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Skæremølle (Kongevejen)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Lønholt (Kongevejen)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Oldvejen (Kongevejen)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Kongevejen 75 (Kongevejen)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Kongevejen, Hesselrød (Kongevejen)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Hesselrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Vejenbrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Egedal Kirke (Egedalsvej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Mølledammen (Holmegårdsvej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
|