|
Kildedal St.
|
|
|
Kl. 12:06
|
|
Bus 158
|
|
Kalveholmvej (Knardrupvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Rolandsgård (Knardrupvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Knardrup Bygade (Knardrupvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Bogøgårdsvej (Knardrupvej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Galgebakken (Knardrupvej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Toppevadvej (Måløvvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Asserhøj (Måløvvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Klokkekildevej (Hesselvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Ellekær Vænge (Gulbjergvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Skovvej (Gulbjergvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Rappendamsvej (Slagslundevej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Lindegårds Allé (Slagslundevej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
|