|
Trekroner St.
|
|
|
Kl. 13:42
|
|
Bus 201A
|
|
RUC Syd (Trekroner Allé)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Møllehusvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Neergårdsvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Fælledvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Søstien (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|