|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 13:24
|
|
Bus 216
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Koldekildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Vink - Lille Valby (Lille Valbyvej)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Ågerup Kirke (Ågerupvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Thorbjergvej (Hvedstrupvej)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Hvedstrup (Hvedstrupvej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Højvangsvænge (Hvedstrupvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Herringløse Sportsplads (Hvedstrupvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Herringløse Bygade (Hvedstrupvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Korskær (Hvedstrupvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Østrup Trafikplads
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Hove Mølle (Hove Møllevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Smørum Kro (Smørum Bygade)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Tørveslettevej (Skebjergvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Pederstrupvej (Baltorpvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Baltorpbakken
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Baltorpbakken (Baltorpvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Vestbuen (Baltorpvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Baltoppen (Baltorpvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Ballerup Centret (Baltorpvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
|