|
Veksø St. (Hovevej)
|
|
|
Kl. 18:30
|
|
Bus 163
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Hove Overdrev (Overdrevsvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Nybølle Nord (Overdrevsvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Nybølle Gadekærsvej (Nybøllevej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Nybølle, vendepladsen (Nybøllevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Nybølle Gadekærsvej (Nybøllevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Nybøllevej 35 (Nybøllevej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Nybøllevej 18 (Nybøllevej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Porsebakken (Nybøllevej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Ledøje Søndre Gade (Ledøje Bygade)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Gadebrøndsvej (Ledøje Bygade)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Flodvej (Smørum Parkvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Søndergårds Allé (Smørum Parkvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Måløv Parkvej (Måløv Byvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
|
Måløv St.
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
|