|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
|
|
Kl. 08:05
|
|
Bus 217
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Stendyssevej (Piledyssen)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Piledyssen (Holmevej)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Holmegård (Holmevej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Knudsbjergvej (Holmevej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Ellevej (Holmevej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Holmevej 131 (Holmevej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Veksø St. (Hovevej)
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
|