|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
|
|
Kl. 06:39
|
|
Bus 142
|
|
Grøndals Parkvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Vanløse St. (Jernbane Allé)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Børglumvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Jernbane Allé (Jyllingevej)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Vanløse, Ålekistevej (Jyllingevej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Jyllingevej St.
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Krogebjerg (Jyllingevej)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Damhusengen (Jyllingevej)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Rødovrevej (Jyllingevej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Højrisvej (Jyllingevej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
Hobrovej (Islevdalvej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
Islevdalvej (Erhvervsvej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
Ejby Industrivej (Erhvervsvej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Ejby Mosevej (Ejby Industrivej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Ejbytoften (Ejby Mosevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Ejbylund (Statenevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Ny Vestergård (Statenevej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Harrestrupvænge (Statenevej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Ravnstrupgård (Harrestrupvej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Omegnens Fritids HF (Harrestrupvej)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
HF Kildegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
Bus 142
|
|
Lindeengen (Harrestrupvej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Kløvertoften (Harrestrupvej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Morelvej (Harrestrupvej)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Skovlunde Kirkegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Harrestrupvej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Center Syd (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
|
Skovlunde St.
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
|