|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
|
|
Kl. 21:43
|
|
Bus 36
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Amager Strandvej (Skøjtevej)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 21:47
|
|
Kl. 21:47
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 21:50
|
|
Kl. 21:50
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Tårnbyvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 22:01
|
|
Kl. 22:01
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:03
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:04
|
|
Kl. 22:04
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:04
|
|
Kl. 22:04
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
|