|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
|
|
Kl. 13:12
|
|
Bus 601A
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
|
Erantisvej 53 (Erantisvej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
|
Erantisvej 41 (Erantisvej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
|
Bygvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:32
|
|
Bus 601A
|
A
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
|
Brandtsgade (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
|
Svendborgvej
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
|
|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
|
|