|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 12:35
|
|
Bus 620R
|
D
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Præstøvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
|
Thorsvej (Præstøvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
|
Sjølundshøj (Præstøvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
|
Østre Ringvej (Præstøvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
|
Ny Præstøvej 100 (Ny Præstøvej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
|
Rønnebæk Huse (Ny Præstøvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
|
Næstelsø Præstemark (Præstø Landevej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
|
Mogenstrup Kirke (Præstø Landevej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
|
Mogenstrup (Lovvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
|
Pederstrupvej (Lovvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
|
Brinken (Lovvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
|
Østerskovvej (Lovvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
|
Lov (Landevejen)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
|
Blangslev (Præstø Landevej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
|
Hammer Torup (Præstø Landevej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
|
Risby (Næstvedvej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
|
Erhvervsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
|
Bårse, Gernersvej (Næstvedvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
|
Strædet, Brugsen (Næstvedvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
|
Hovedvejen (Næstvedvej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
|
Bårse Runddel (Næstvedvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
|
|
Beldringevej (Næstvedvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
|
Faksevej (Rødeledvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
|
Præstø St. (Havnevej)
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
|
|