|
Kokkedal St.
|
|
|
Kl. 23:42
|
|
Bus 500S
|
|
|
Ådalsparkvej (Højmosen)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Rungstedvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
|
Mariehøj Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
|
Isterød (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
|
Høsterkøbvej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
|
Sjælsøskolen (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
|
Byagervej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
|
Birkerød Kongevej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 23:59
|
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Stationsvej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
|
Birkerød St.
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
|
Nordøststien (Bistrupvej)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
|
Farum Midtpunkt (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:11
|
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
|
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:13
|
|
Kl. 00:13
|
|
|
|
|
Fiskebækbroen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:14
|
|
Kl. 00:14
|
|
|
|
|
Bavnestedet (Fiskebækvej)
|
Kl. 00:16
|
|
Kl. 00:16
|
|
|
|
|
Værløse St., under broen (Fiskebækvej)
|
Kl. 00:18
|
|
Kl. 00:18
|
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 00:18
|
|
Kl. 00:18
|
|
|
|
|
Egebjerghuse (Skovvej)
|
Kl. 00:23
|
|
Kl. 00:23
|
|
|
|
|
Skovvejens skole - vest (Skovvej)
|
Kl. 00:25
|
|
Kl. 00:25
|
|
|
|
|
Ballerup Rådhus (Hold-an Vej)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 00:30
|
|
Kl. 00:30
|
|
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 00:31
|
|
Kl. 00:31
|
|
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 00:32
|
|
Kl. 00:32
|
|
|
|
|
Fabriksparken (Nordre Ringvej)
|
Kl. 00:40
|
|
Kl. 00:40
|
|
|
|
|
Glostrup Nord (Nordre Ringvej)
|
Kl. 00:41
|
|
Kl. 00:41
|
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 00:43
|
|
Kl. 00:43
|
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 00:44
|
|
Kl. 00:44
|
|
|
|
|
Glostrup St.
|
Kl. 00:46
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
|
Åskellet (Østbrovej)
|
Kl. 00:49
|
|
Kl. 00:49
|
|
|
|
|
Tranehaven (Park Allé)
|
Kl. 00:51
|
|
Kl. 00:51
|
|
|
|
|
Gildhøj Centret (Brøndbyvester Boulevard)
|
Kl. 00:52
|
|
Kl. 00:52
|
|
|
|
|
Brøndby Hallen (Borgm K Rasmussens Blvd)
|
Kl. 00:54
|
|
Kl. 00:54
|
|
|
|
|
Albjergparken (Borgm K Rasmussens Blvd)
|
Kl. 00:58
|
|
Kl. 00:58
|
|
|
|
|
Brøndby Strand St.
|
Kl. 01:00
|
|
Kl. 01:00
|
|
|
|
|
Fyrmestervej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 01:01
|
|
Kl. 01:01
|
|
|
|
|
Helseholmen (Stamholmen)
|
Kl. 01:05
|
|
Kl. 01:05
|
|
|
|
|
Avedøreholmen (Stamholmen)
|
Kl. 01:06
|
|
Kl. 01:06
|
|
|
|
|
Avedøre Holme, CPH Business Park
|
Kl. 01:07
|
|
Kl. 01:07
|
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 01:15
|
|
|
|
|
|