|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
|
|
Kl. 07:03
|
|
Bus 144
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
|
Kildegården (Stensmosevej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
|
Damgården (Stensmosevej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
|
Bispehusene (Roholmsvej)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
|
Teglmosevej (Roholmsvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
|
Galgebakken (Gl. Landevej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
|
Risby (Ledøjevej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
|
Margrethelund (Risbyvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Haretoften (Risbyvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
|
Egegård (Ledøjetoften)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
HF Stuvehøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
|
HF Rønhøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Grantofteparken (Ågerupvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Grantofteskolen (Ågerupvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Grantoftecentret (Vestbuen)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|
Telegrafvej (Vestbuen)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
|
Nygårdsvej (Præstevænget)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|
|
Lindehaven (Præstevænget)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
D
|