|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 10:40
|
|
Bus 123
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Sportsvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Herstedøstervej (Roskildevej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Roholmsvej (Roskildevej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Rønne Alle (Roskildevej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Albertslundvej (Roskildevej)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Herstedlund Skole (Roskildevej)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Vridsløsevej (Roskildevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Store Vejleå (Roskildevej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Klovtoftekrydset (Taastrup Hovedgade)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Taastrup Nykirke (Taastrup Hovedgade)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Taastrup St.
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Fredensvej (Vesterparken)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Gasværksvej, Vesterparken (Vesterparken)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Espens Vænge (Høje Taastrup Vej)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Kuldyssen (Høje Taastrup Vej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
City 2 (Bornholms Allé)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Høje Taastrup St.
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Hallandsparken (Hallands Boulevard)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Gregersensvej (Roskildevej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Hakkemosevej (Roskildevej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Høje Taastrup Gade (Roskildevej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Baldersbuen (Roskildevej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Topager (Roskildevej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Storager (Hovedgaden)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Hedehusene Skole (Hovedgaden)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Kallerupvej (Hovedgaden)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Hedehusene St.
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Brandhøjgårdsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Hedelykken (Hovedgaden)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Rockwools Fabrik (Hovedgaden)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Hedelandsvej (Københavnsvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Lykkegårdsvej (Københavnsvej)
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
Marbjergvej (Københavnsvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Undervisningscenter (Københavnsvej)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
Navervej (Københavnsvej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Roskilde Postcenter (Københavnsvej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Østre Ringvej (Københavnsvej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Hedevænget (Københavnsvej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
|