|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
|
|
Kl. 12:10
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej Ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Lejrvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Elmevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Syvstjerneskolen (Kollekollevej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Højlunds Vænge (Kollekollevej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Skovlinien)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Mosegård Park (Skovgårds Allé)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Birgersvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
|
Værløse St.
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
|