|
Kyndby Huse (Kyndbyvej)
|
|
|
Kl. 12:35
|
|
Bus 313
|
|
Kyndby (Kyndbyvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Toftevænget (Toftegaardsvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Skehøjvej (Toftegaardsvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Dalby Huse Vej (Toftegaardsvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Dalby Huse (Dalbyhusevej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Axelgårdsvej (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Strandbovej (Strandgårdsvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Over Dråby Strand (Lærkevænget)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Birkemosevej (Dråbyvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Frederikssund St.
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
|