|
Holte St.
|
|
|
Kl. 10:03
|
|
Bus 385
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Kongevejen 489 (Kongevejen)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Birkerød Kongevej 4 (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Skovrødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Søndervangen (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Birkerød Hovedgade (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Bakkevej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Kajerødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Byagervej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Høveltevej (Kongevejen)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Blovstrød Byvej (Kongevejen)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Sortemosevej (Banevang)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
|