|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 14:01
|
|
Bus 216
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Koldekildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Vink - Lille Valby (Lille Valbyvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Ågerup Kirke (Ågerupvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Thorbjergvej (Hvedstrupvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Hvedstrup (Hvedstrupvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Højvangsvænge (Hvedstrupvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Herringløse Sportsplads (Hvedstrupvej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Herringløse Bygade (Hvedstrupvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Korskær (Hvedstrupvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Østrup Trafikplads
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Hove Mølle (Hove Møllevej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Smørum Kro (Smørum Bygade)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Tørveslettevej (Skebjergvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Pederstrupvej (Baltorpvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Baltorpbakken
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Baltorpbakken (Baltorpvej)
|
Kl. 15:00
|
|
Kl. 15:00
|
|
|
|
Vestbuen (Baltorpvej)
|
Kl. 15:00
|
|
Kl. 15:00
|
|
|
|
Baltoppen (Baltorpvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Ballerup Centret (Baltorpvej)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
|