|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
|
|
Kl. 10:52
|
|
Bus 601A
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
|
Erantisvej 53 (Erantisvej)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
|
Erantisvej 41 (Erantisvej)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
|
Bygvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:12
|
|
Bus 601A
|
A
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
|
Brandtsgade (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
|
Svendborgvej
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
|
|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
|
|