|
Rungsted Kyst St., Øst (Østre Stationsvej)
|
|
|
Kl. 23:00
|
|
Bus 375R
|
|
Frihedsvej (Rungstedvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Vallerød Banevej (Rungstedvej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Ørbæksvej (Rungstedvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Hørsholm Skole (Rungstedvej)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Bloustrødvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Breelteparken (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Breelte Skov (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
Tranegård (Avderødvej)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
Avderød, Vejenbrødvej (Avderødvej)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Dyssegården (Avderødvej)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Skydebanegård (Avderødvej)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Fredensborg Skole, Karlebo (Avderødvej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Kirkeltevej (Avderødvej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Isterødvejen (Kirkeltevej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Centervænget (Kongens Vænge)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Tolvkarlevej, Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Smedievej (Kongens Vænge)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Kongens Vænge, ATP-huset (Kongens Vænge)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Centervænget (Kongens Vænge)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Ved Skovgærdet (Skovledet)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Psykiatrisk Hospital (Dyrehavevej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital - Hillerød (Dyrehavevej)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Grønnetofte (Københavnsvej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
|
Møllevang (Helsingørsgade)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Helsingørsgade (Nordre Jernbanevej)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
|