|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 18:10
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
|