|
Holte St.
|
|
|
Kl. 16:04
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Nordtoftevej (Farum Hovedgade)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Fredtofteparken (Farum Hovedgade)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Akacietorvet (Farum Hovedgade)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Hestegangen (Hestetangsvej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Ganløsevej (Hestetangsvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Christianshøjvej (Farumvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Kalkgården (Farumvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Skovgaard (Farumvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Farumvej 127 (Farumvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Nyvangs Allé (Farumvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Undinevej (Farumvej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Hyldegårdsvej (Farumvej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Farumvej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Mosevej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Langtoften (Hvidehøjvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Slagslunde Forsamlingshus (Klokkekildevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Slagslunde Bygade (Stenløsevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Valmuevej (Stenløsevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Thorkildgårdsvej (Brunhøjvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Svinemosevej (Brunhøjvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Søsum (Brunhøjvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Stenpilstræde (Søsum Bygade)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Skovvangsvej (Søsumvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Rosenvænget (Søsumvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Stenløse, Søsumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
|
Frederikssundsvej (Krogholmvej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Helsevej (Smedebakken)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Stenløse St.
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|