|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 17:15
|
|
Bus 132
|
|
Frihedens Butikscenter (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Strandbyparken (Hvidovre Enghavevej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Langhøj (Hvidovre Enghavevej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Koralvej (Strandmarksvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Kalkager (Strandmarksvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Strandmarksvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Friheden St.
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Paris Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Catherine Booths Vej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Strøbyvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Hvidovre Butikstorv (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Åstrupgårdsvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Holmelundsvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Hvidovre St.
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Sylvestervej (Rødovrevej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
|
Præstebakken (Rødovrevej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Birkmosevej (Rødovre Parkvej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Rødovre Parkvej)
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
|