|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 13:20
|
|
Bus 901
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Egersundvej (Motalavej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Biblioteket (Revvej)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Gl. Banegårdsplads
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Caspar Brands Plads
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Mathiesensvej (Dahlsvej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Nankes Plads (Skovvej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Helenevej (Skovvej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Rosenvænget (Skovvej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Kornvej (Skovvej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Norstien (Skovvej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Korsør Lystskov (Skovvej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Møllevej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Norvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Hulbyvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Ormeslevvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Enghavevej (Vejsager)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Borgergade (Vejsager)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Industrivej (Borgergade)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Rugvænget (Borgergade)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Fruegade (Borgergade)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Præstemarksvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Hemmeshøjvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Korshøjvej (Korsørvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Blindekildevej (Korsørvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Kongstedvej (Korsørvej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Vesterport (Vestre Ringgade)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Selandia (Vestre Ringgade)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Rådhuspladsen (Torvegade)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Kirkegårdsstien (Smedegade)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Parkvænget (Parkvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Ålandsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Skovlodsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Skovvejen (Grønningen)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Ægirsvej (Byskovvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Byskov Alle (Byskovvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Søndermarksvej (Byskovvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Solbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Stikkelsbærvej (Vendepladsen)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Hindbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Byskovvej (Søndermarksvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Hallingås (Søndermarksvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Pantholm (Søndermarksvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
|