|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
|
|
Kl. 06:37
|
|
Bus 600S
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
|