|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
|
|
Kl. 15:52
|
|
Bus 570
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
|