|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 13:37
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
|