|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 18:27
|
|
Bus 33
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Amagerfælledvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Irlandsvej (Englandsvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Vejlands Allé (Røde Mellemvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Kongelundsvej (Slusevej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|