|
Ribe Rutebilstation
|
|
|
Kl. 10:42
|
|
Bus 129
|
|
Rosen Allé (Ribe)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Damhus (Ribe)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Høm, Toftlundvej (Ribe)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Spandet, Stationsvej (Ribe)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Arnum, Vestergade
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Højrup (Gram)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Toftlund Busstation
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Nyboder v Toftlund Skole (Toftlund)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Nyboder v Toftegården (Toftlund)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Tjørnevej (Toftlund)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Neder Geestrup, Bovvej (Toftlund)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Bovvej (Agerskov)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Rangstrupvej v Over Jerstalvej
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Strandelhjørnvej v Tyrholmvej (Vojens)
|
Kl. 11:31
|
|
Kl. 11:31
|
|
|
|
Hovslund Stationsby
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Ribevej v Andholmvej nord (Rødekro)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Ribevej v Andholmvej syd (Rødekro)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
Rødekro, Vestergade v Hellevadvej
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Rødekro, Vestergade v skolen
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Rødekro St. (bus)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Rødekro, Jyllandsgade v Hærvejen
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Rødekro, Jyllandsgade v Brunde Kirkevej
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Rødekro, Ringvej v Østergade
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Ribevej v Brundevej (Rødekro)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Løgumklostervej v Erik Jessens Vej (Aabenraa)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Løgumklostervej v Møllepold
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Løgumklostervej v Gammel Ribevej
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Langrode v Vestvejen
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Langrode v Grønnegården
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Jernbanegade (Aabenraa)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
H P Hanssens Gade v Nørreport
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Aabenraa Busstation
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
|