|
Blomstergården (Rosenkildevej)
|
|
|
Kl. 17:06
|
|
Bus 903
|
|
Rosenkildeparken (Rosenkildevej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Nørrevangsskolen (Rosenkildevej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Rosenkildevej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Valbyvej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Ndr. Ringgade (Valbyvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Elmevej (Valbyvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
City3 (Jernbanegade)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
H. P. Hansens Plads (Korsgade)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Bredegade (Bjergbygade)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Klosterhaven (Bjergbygade)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Priorgade (Slotsvænget)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Slotsalleen (Slotsvænget)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Plejecentret Antvorskov (Antvorskov Allé)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Svømmehallen (Antvorskov Allé)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Anholtvej (Antvorskov Allé)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Agersøvej (Idagårdsvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Ærøvej
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Søndervang (Idagårdsvej)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Korsørvej (Idagårdsvej)
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
|