Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Stigsnæs Havn (Stigsnæs Landevej) | Kl. 23:00 | Bus 907 | ||||
Holtenvej (Stigsnæs Landevej) | Kl. 23:00 | Kl. 23:00 | ||||
Søhusevej (Stigsnæs Landevej) | Kl. 23:04 | Kl. 23:04 | ||||
Magleby (Teglværksvej) | Kl. 23:06 | Kl. 23:06 | ||||
Eggeslevmagle skole (Næstvedvej) | Kl. 23:10 | Kl. 23:10 | ||||
Smidstrupvej (Næstvedvej) | Kl. 23:10 | Kl. 23:10 | ||||
Sorøvej (Næstvedvej) | Kl. 23:10 | Kl. 23:10 | ||||
Bakkenborgvej (Carl Medingsvej) | Kl. 23:11 | Kl. 23:11 | ||||
Stationsvej (Havnevej) | Kl. 23:13 | Kl. 23:13 | ||||
Skælskør Busterminal (Stationsvej) | Kl. 23:17 |