|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 15:45
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
|