|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 16:11
|
|
Bus 200S
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Park Allé (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Fortvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Slotsherrensvej (Tårnvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Husum St. (Islevhusvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Stavnsbjerg Allé, Rosenlund (Mørkhøjvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Juni Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
|
Buddinge Torv (Buddingevej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Buddinge St.
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
|