|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 21:24
|
|
Bus 216
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 21:24
|
|
Kl. 21:24
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 21:25
|
|
Kl. 21:25
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 21:26
|
|
Kl. 21:26
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 21:26
|
|
Kl. 21:26
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 21:28
|
|
Kl. 21:28
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 21:29
|
|
Kl. 21:29
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 21:31
|
|
Kl. 21:31
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 21:33
|
|
Kl. 21:33
|
|
|
|
Koldekildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
Vink - Lille Valby (Lille Valbyvej)
|
Kl. 21:39
|
|
Kl. 21:39
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Ågerup Kirke (Ågerupvej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Thorbjergvej (Hvedstrupvej)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Hvedstrup (Hvedstrupvej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Højvangsvænge (Hvedstrupvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Herringløse Sportsplads (Hvedstrupvej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Herringløse Bygade (Hvedstrupvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Korskær (Hvedstrupvej)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Østrup Trafikplads
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Hove Mølle (Hove Møllevej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
Smørum Kro (Smørum Bygade)
|
Kl. 22:06
|
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 22:10
|
|
Kl. 22:10
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:12
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 22:13
|
|
Kl. 22:13
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 22:13
|
|
Kl. 22:13
|
|
|
|
Tørveslettevej (Skebjergvej)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
Pederstrupvej (Baltorpvej)
|
Kl. 22:17
|
|
Kl. 22:17
|
|
|
|
Baltorpbakken
|
Kl. 22:19
|
|
Kl. 22:19
|
|
|
|
Baltorpbakken (Baltorpvej)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
Vestbuen (Baltorpvej)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
Baltoppen (Baltorpvej)
|
Kl. 22:22
|
|
Kl. 22:22
|
|
|
|
Ballerup Centret (Baltorpvej)
|
Kl. 22:23
|
|
Kl. 22:23
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 22:25
|
|
|
|
|