|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
|
|
Kl. 19:06
|
|
Bus 551
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 19:12
|
|
Kl. 19:12
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 19:15
|
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Rådhuset Øst (Kåstrupvej)
|
Kl. 19:24
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
Kåstrup (Kåstrupvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Loch Ness Centret (Kåstrupvej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Kåstrupvej, Loch Ness (Kåstrupvej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
|