|
Veddelev (Fiskervejen)
|
|
|
Kl. 10:12
|
|
Bus 203
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Brovej (Veddelev Bygade)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Høkerstræde (Veddelev Bygade)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Baunehøjvej (Veddelev Bygade)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Himmelev Sognevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Baldersvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Vikingeskibsmuseet (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Sankt Ibs Vej (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
|