Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Farum St. | Kl. 06:01 | B | ||||
Værløse St. | Kl. 06:05 | Kl. 06:05 | ||||
Hareskov St. | Kl. 06:08 | Kl. 06:08 | ||||
Skovbrynet St. | Kl. 06:11 | Kl. 06:11 | ||||
Bagsværd St. | Kl. 06:13 | Kl. 06:13 | ||||
Stengården St. | Kl. 06:14 | Kl. 06:14 | ||||
Buddinge St. | Kl. 06:17 | Kl. 06:17 | ||||
Kildebakke St. | Kl. 06:18 | Kl. 06:18 | ||||
Vangede St. | Kl. 06:20 | Kl. 06:20 | ||||
Dyssegård St. | Kl. 06:22 | Kl. 06:22 | ||||
Emdrup St. | Kl. 06:24 | Kl. 06:24 | ||||
Ryparken St. | Kl. 06:26 | Kl. 06:26 | ||||
Svanemøllen St. | Kl. 06:29 | Kl. 06:29 | ||||
Nordhavn St. | Kl. 06:31 | Kl. 06:31 | ||||
Østerport St. | Kl. 06:33 | Kl. 06:33 | ||||
Nørreport St. | Kl. 06:35 | Kl. 06:35 | ||||
Vesterport St. | Kl. 06:37 | Kl. 06:37 | ||||
København H | Kl. 06:39 | Kl. 06:40 | ||||
Dybbølsbro St. | Kl. 06:42 | Kl. 06:42 | ||||
Carlsberg St. | Kl. 06:44 | Kl. 06:44 | ||||
Valby St. | Kl. 06:47 | Kl. 06:47 | ||||
Danshøj St. | Kl. 06:49 | Kl. 06:49 | ||||
Hvidovre St. | Kl. 06:50 | Kl. 06:50 | ||||
Rødovre St. | Kl. 06:52 | Kl. 06:52 | ||||
Brøndbyøster St. | Kl. 06:54 | Kl. 06:54 | ||||
Glostrup St. | Kl. 06:57 | Kl. 06:57 | ||||
Albertslund St. | Kl. 07:00 | Kl. 07:00 | ||||
Taastrup St. | Kl. 07:03 | Kl. 07:03 | ||||
Høje Taastrup St. | Kl. 07:06 |