|
Skovlunde St.
|
|
|
Kl. 17:02
|
|
Bus 142
|
|
Center Syd (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Skovlunde Kirkegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Morelvej (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Kløvertoften (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Lindeengen (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
HF Kildegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
Bus 142
|
|
Omegnens Fritids HF (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Ravnstrupgård (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Harrestrupvænge (Harrestrupvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Ny Vestergård (Statenevej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Ejbylund (Statenevej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Ejbytoften (Ejby Mosevej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Ejby Mosevej (Ejby Industrivej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Ejby Industrivej (Erhvervsvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Islevdalvej (Erhvervsvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Hobrovej (Islevdalvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Højrisvej (Jyllingevej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Rødovrevej (Jyllingevej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Damhusengen (Jyllingevej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Krogebjerg (Jyllingevej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Jyllingevej St.
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Jyllingevej (Ålekistevej)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Klitmøllervej (Ålekistevej)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Helga Larsens Plads (Jydeholmen)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Vanløse St., Jydeholmen (Jydeholmen)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
|