|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 06:06
|
|
Bus 35
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 06:20
|
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Dragør Kirke (Kirkevej)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
Bus 35
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 06:24
|
|
Kl. 06:24
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
|