|
Greve St.
|
|
|
Kl. 02:15
|
|
Natbus 91N
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 02:16
|
|
Kl. 02:16
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 02:17
|
|
Kl. 02:17
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 02:18
|
|
Kl. 02:18
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 02:19
|
|
Kl. 02:19
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 02:20
|
|
Kl. 02:20
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 02:21
|
|
Kl. 02:21
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 02:22
|
|
Kl. 02:22
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 02:24
|
|
Kl. 02:24
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 02:26
|
|
Kl. 02:26
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 02:27
|
|
Kl. 02:27
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 02:28
|
|
Kl. 02:28
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 02:29
|
|
Kl. 02:29
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 02:29
|
|
Kl. 02:29
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 02:33
|
|
Kl. 02:33
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 02:35
|
|
Kl. 02:35
|
|
|
|
Vindinge, Ved Kirken (Tingvej)
|
Kl. 02:35
|
|
Kl. 02:35
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 02:36
|
|
Kl. 02:36
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 02:38
|
|
Kl. 02:38
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 02:40
|
|
Kl. 02:40
|
|
|
|
Ringparken (Køgevej)
|
Kl. 02:41
|
|
Kl. 02:41
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 02:41
|
|
Kl. 02:41
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 02:42
|
|
Kl. 02:42
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 02:44
|
|
Kl. 02:44
|
|
|
|
Bytoften (Byageren)
|
Kl. 02:45
|
|
Kl. 02:45
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 02:46
|
|
Kl. 02:46
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 02:48
|
|
Kl. 02:48
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 02:49
|
|
Kl. 02:49
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 02:49
|
|
Kl. 02:49
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 02:49
|
|
Kl. 02:49
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 02:50
|
|
Kl. 02:50
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 02:50
|
|
Kl. 02:50
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 02:52
|
|
Kl. 02:52
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 02:56
|
|
Kl. 02:56
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 02:57
|
|
Kl. 02:57
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 02:57
|
|
Kl. 02:57
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 02:58
|
|
Kl. 02:58
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 02:58
|
|
Kl. 02:58
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 02:59
|
|
Kl. 02:59
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 03:00
|
|
Kl. 03:00
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 03:03
|
|
Kl. 03:03
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 03:07
|
|
Kl. 03:07
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 03:08
|
|
Kl. 03:08
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 03:09
|
|
Kl. 03:09
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 03:12
|
|
Kl. 03:12
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 03:13
|
|
Kl. 03:13
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 03:16
|
|
Kl. 03:16
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 03:16
|
|
Kl. 03:16
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 03:19
|
|
Kl. 03:19
|
|
|
|
Vandmanden (Ring Syd)
|
Kl. 03:21
|
|
Kl. 03:21
|
|
|
|
Krebsen (Ring Syd)
|
Kl. 03:21
|
|
Kl. 03:21
|
|
|
|
Fiskene (Ring Syd)
|
Kl. 03:21
|
|
Kl. 03:21
|
|
|
|
Stengårdsskolen (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 03:22
|
|
Kl. 03:22
|
|
|
|
Roarsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 03:23
|
|
Kl. 03:23
|
|
|
|
Skjoldsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 03:23
|
|
Kl. 03:23
|
|
|
|
Gl. Ølstykke (Frederikssundsvej)
|
Kl. 03:24
|
|
Kl. 03:24
|
|
|
|
Kærgårdsvej (Ring Nord)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
Ring Nord (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 03:27
|
|
Kl. 03:27
|
|
|
|
Østervej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 03:28
|
|
Kl. 03:28
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 03:30
|
|
Kl. 03:30
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 03:35
|
|
Kl. 03:35
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 03:39
|
|
Kl. 03:39
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 03:43
|
|
Kl. 03:43
|
|
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 03:43
|
|
Kl. 03:43
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 03:44
|
|
Kl. 03:44
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 03:44
|
|
Kl. 03:44
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 03:50
|
|
Kl. 03:50
|
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 03:51
|
|
Kl. 03:51
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 03:55
|
|
Kl. 03:55
|
|
|
|
Favrholm (Roskildevej)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
Kildedal (Roskildevej)
|
Kl. 04:00
|
|
Kl. 04:00
|
|
|
|
Novo Nordisk (Roskildevej)
|
Kl. 04:01
|
|
Kl. 04:01
|
|
|
|
U/NORD, Hillerød (Milnersvej)
|
Kl. 04:02
|
|
Kl. 04:02
|
|
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 04:02
|
|
Kl. 04:02
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 04:04
|
|
|
|
|