|
Præstø St. (Havnevej)
|
|
|
Kl. 11:47
|
|
Bus 620R
|
|
|
Faksevej (Rødeledvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
|
Beldringevej (Næstvedvej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
|
Bårse Runddel (Næstvedvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
|
Hovedvejen (Næstvedvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
|
Strædet, Brugsen (Næstvedvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
|
Bårse, Gernersvej (Næstvedvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
|
Erhvervsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
|
Risby (Næstvedvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
|
Hammer Torup (Præstø Landevej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
|
Blangslev (Præstø Landevej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
|
Lov (Blangslevvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
|
Østerskovvej (Lovvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
|
Brinken (Lovvej)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
|
Pederstrupvej (Lovvej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
|
Mogenstrup (Lovvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
|
Mogenstrup Kirke (Præstø Landevej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
|
Næstelsø Præstemark
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
|
Rønnebæk Huse (Ny Præstøvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
|
Ny Præstøvej 100 (Ny Præstøvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
|
Østre Ringvej (Præstøvej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
|
Sjølundshøj (Præstøvej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
|
Odinsvej (Præstøvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Præstøvej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
|
|
Munkebo (Farimagsvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
|
E
|