|
Tidselbakken (Vodskov Kirkevej / Vodskov
|
|
|
Kl. 07:15
|
|
Bybus 1
|
|
|
Vodskov Skole (Kirkevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
|
Kirkevej (Langbrokrovej / Vodskov)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Wild Westvej (Kirkevej / Vodskov)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Vodskov Brugs (Vodskovvej / Vodskov)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
|
Engholm
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
|
Kvickly (Loftbrovej / Nørresundby)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
Bøgildsmindevej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
|
Gl. Høvej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
|
Virkelyst (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Brixlund (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Ø. Fælledvej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Nr. Uttrup Kirke (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Nr. Uttrup Torv (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|
P. Larsens Vej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
|
Lerumbakken (Østergade / Nørresundby)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|
Zieglersvej (Østergade / Nørresundby)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
|
Østerbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
Jomfru Ane Gade (Borgergade / Aalborg)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
|
Nytorv (Østeraagade / Aalborg)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
A
|
|
Aalborg St. (Område B / Kennedy Arkaden)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
B3
|
|
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
|
Skipperen (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
|
Provstejorden (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
|
Firkløvervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
|
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
|
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
|
Dyrskuevej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
|
Bilka (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
|
Hjortevej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
Ikea (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
|
Atletikvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
|
Marathonvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
|
Skipper Clements Vej ( Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
|
Svenstrup Skolevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
|
Svenstrup Station (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
|
Svenstrup Torv (Godthåbsvej / Svenstrup)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
|
Sjællandsvej (Godthåbsvej / Svenstrup)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
|
Lobovej (Godthåbsvej / Svenstrup)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
|
Langdyssen (Godthåbsvej / Svenstrup)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
|
Svenstrup Skolesti (Aalborg Kommune)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
|
Midgården (Runesvinget / Svenstrup)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
|
Danagården ( Runesvinget / Svenstrup)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
|
Zincksvej (Ridemandsmøllevej / Svenstrup)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
|
Ericavej (Ridemandsmøllevej / Godthåb)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
|
Engblommevej (Ridemandsmøllevej / Godthåb)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
|
Godthåb Skole (Godthåb / Aalborg)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
|
Lille Volstrupvej ( Tostrupvej / Godthåb)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
|
Oldstien (Tostrupvej / Godthåb)
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
|
|