|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 11:15
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 11:36
|
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 11:43
|
|
|
|
|