|
Trekroner St.
|
|
|
Kl. 12:11
|
|
Bus 201A
|
|
RUC Syd (Trekroner Allé)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Møllehusvej (Holbækvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Neergårdsvej (Holbækvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Fælledvej (Holbækvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Søstien (Kongemarksvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
|