|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 10:50
|
|
Bus 312
|
|
Kastanie Allé (Roskildevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Skelvej (Roskildevej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Sundbyvej (Roskildevej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Stagetornsvej (Roskildevej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Korshøj (Roskildevej)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Pedersholm (Roskildevej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Søndervang (Roskildevej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Gartnervænget
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Gl. Slangerupvej (Dalvejen)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Vinge St. (Dalvejen)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Mekongvej (Dalvejen)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Snostrup (Snostrupvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Morbærvænget (Snostrupvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Store Rørbæk (St. Rørbækvej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Svestrupvej (Udlejrevej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Søholmvej (Udlejrevej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Lærkevej (Udlejrevej)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Karmstensvej (Udlejrevej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Østervej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Ring Nord (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Søhøjskolen (Ring Nord)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Løven (Hampelandsvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Københavnsvej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
Ølstykke Kirke (Københavnsvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Kildegårdsvej (Dronning Dagmars Vej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Skjoldsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
Roarsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Stengårdsskolen (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Fyrkatvej (Ring Syd)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Vermundsvej (Garbogårds Allé)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
|
Gulnarevej (Garbogårds Allé)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Stenløse St. (H P Hansensvej)
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
|