|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
|
|
Kl. 18:26
|
|
Bus 201A
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Kongemarksvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Rønnebærparken (Holbækvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Smedegårdsparken (Holbækvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Stændertorvet
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
|
Trekroner St.
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
|