|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 17:31
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
|