|
Holte St.
|
|
|
Kl. 07:38
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
|