|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
|
|
Kl. 16:25
|
|
Bus 149
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Trippendalscentret (Herstedøstervej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Formervangen (Naverland)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gamle Landevej)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
|