|
Lergravsparken St., Sløjfen (Østrigsgade)
|
|
|
Kl. 09:12
|
|
Bus 18
|
|
Øresundsvej (Kastrupvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Sundby Kirkegård (Kastrupvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Amager Hospital (Kastrupvej)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Persiensvej (Kastrupvej)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Kastrupvej (Wibrandtsvej)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Irlandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Digevej (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 09:30
|
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 09:34
|
|
Kl. 09:34
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 09:39
|
|
Kl. 09:39
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Sjælør Boulevard 167 (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
|